Menu

  Informace o nás

  Cestovní kancelář Renata byla založena v roce 1998, kdy pořádala vlastní autobusové zájezdy do Španělska a Itálie. Poté v roce 2006 byla změněna na cestovní agenturu Renata a na českém trhu cestovního ruchu se vypracovala ve stabilní cestovní agenturu, která spolupracuje s řadou cestovních kanceláří a jejich zájezdy zprostředkovává svým klientům za stejných cenových podmínek a slev jako pořadatel, který zájezdy organizuje.

   Je nabízeno nesčetné množství autobusových, poznávacích, leteckých pobytů od renomovaných cestovních kanceláří v České republice. Pravidelně se zůčastňujeme informačních schůzek či zahraničních cest na základě kterých Vám nabídneme destinace, které opravdu známe.

  Od začátku působení je kladen důraz na kvalitu nabízených produktů, profesionální a individuální přístup ke klientům vždy obohacený úsměvem a přátelským jednáním. Snaha se vším pomoci a vyhovět každému přání klienta, to je pro nás největší prioritou a stále narůstající počet klientů a jejich spokojenost je tím pro nás důkazem.

  Našimi zákazníky jsou všichni, kteří mají rádi cestování a cestují s láskou.

  Dovolujeme si tvrdit, že naše firma dospěla během svého působení ve spolehlivou a mezi klienty oblíbenou cestovní agenturu.

  Veškerý prodej je zajištěn majitelkou cestovní agentury, kde je stále skvělá nálada, osobní a přátelský přístup ke každému klientovi.

  Na poli cestovního ruchu působíme od roku 1998.

  Vaše cestovní agentura Renata